Kuchyňské skříňky na míru

Chcete-li novou kuchyň, musíte pochopitelně vyjít z toho, jaké skříňky v ní chcete mít. Začněte naší nabídkou kuchyňských skříněk. 

Skříňky podle typu
Levné skříňky Tina
Matné skříňky Diana
Lesklé skříňky Carmen
Rustikální skříňky Bolero

Jak vybrat kuchyňské skříňky

Před výběrem kuchyňských skříňěk je zapotřebí pořádně zaměřit prostor. Nejedná se jen od délku kuchyně, ale také o umístění dřezu, jeho velikost. Typ trouby, myčky a dalších spotřebičů v kuchyni, které omezují úložný prostor v kuchyňských skříňkách. U dřezu je důležité pro jak širokou skříňku je určen. To zjistíte velmi snadno, u specifikace dřezu je vždy napsána šíře do jaké kuchyňské skříňky ho lze namontovat. Pokud máte starší a nebudete ho měnit, stačí změřit a nechat k okrajům skříňky minimálně  7 cm. 

V nabídce najdete jak spodní kuchyňské skříňky tak horní kuchyňské skříňky. Šuplíky a drátěné programy, s plnými dvířky i prosklené, skříňky na vestavné spotřebiče, potravinové skříně či sloupy. Stačí si jen vybrat. Nabízíme 40 druhů frézování dvířek, skoro dvojnásobné množství barev, dalších voleb jako jsou barvy korpusů, pracovních desek a dalšího příslušenství.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1
460 06, Liberec 6
Telefon: +420 774 494 471
info@zadaranabytek.cz