Barevné provedení rustikální kuchyně Bolero

Barevné provedení dvířek Rustikal

Rustikální kuchyně mají na výběr čtyři dekory dřeva - kalvádos, dub viný, dub starý a ořech. Dvířka se vyrábějí s typickým rustikálním vzorem M20. Od kuchyně Diana se odlišují patinou, která je nejvíce patrná v záhybech frézování dvířek. 

Barevný dekor kuchyňských dvířek Dub starý      Barevný dekor kuchyňských dvířek Dub víno      Barevný dekor kuchyňských dvířek kalvádos      Barevný dekor kuchyňských dvířek Ořech střední

Barevné provedení korpusu

Korpus je vlastně kuchyňská skříňka s policí, ke které se přidělají vybraná dvířka. Korpus skříňky není skoro vidět ale vybrat správný dekor je důležité.

Barevný dekor korpusu Aluminium Barevný dekor korpusu Bílý Barevný dekor korpusu Buk Barevný dekor korpusu Cypřiš Barevný dekor korpusu Dub mléčný Barevný dekor korpusu Dub sonoma Barevný dekor korpusu Grafit Barevný dekor korpusu Havana Barevný dekor korpusu Kalvádos Barevný dekor korpusu Klon Barevný dekor korpusu Laredo světlé Barevný dekor korpusu Olše Barevný dekor korpusu Ořech Barevný dekor korpusu Sanremo tmavé Barevný dekor korpusu Šedá Barevný dekor korpusu Vanilka 

Použitý materiál MDF kuchyňských dvířek

Materiál MDF je vhodný pro použití právě na čelní plochy kuchyňských dvířek. Základním materiálem je ekologická MDF deska. Do této desky je podle výběru zákazníků vyfrézovaný tvar frézování. U rustikální kuchyně je to pouze frézování M20. 

Po této kosmetické změně je deska MDF nastříkána voděodolným PUR lepidlem a za velmi vysokého tlaku a teploty jsou opatřena vybranou foliíí dekory dřeva - kalvádos, dub viný, dub starý a olše. 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31,
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz